Wordpress' ten Blogger'a Geçtim

2010 yılından bu yana aktif olarak şahsi blogumda büyük bir keyifle kullanmış olduğum Wordpress'i barındırma maliyetleri sebebiyle bırakmak durumunda kaldım.


Her hususta geniş bir özgürlük yelpazesi sunduğu için tercih ettiğim ve açıkcası çok ta alışmış olduğum Wordpress'i bırakmak zor geldi. Lakin hiçbir alışkanlık sürdürülebilir değildir ve mutlak suretle insanın  doğası, değişimi gerektirir düşüncesiyle Blogger'a da adapte olmam sadece birkaç dakikamı aldı.


Herhangi bir barındırma maliyeti içermeden minimum yoğunluk optimum fayda prensibiyle hizmet veren veren Blogger ile bugünden itibaren düzenli aralıklarla paylaşımda bulunmak istiyorum.


Bu arada madem ki bir sadeleşme ve değişime girdim, tam olsun diyerek yıllardır kullanmakta olduğum fatihkallem.com.tr alan adını fatihkallem.com olarak değiştirdim. Tabi buradaki alan adı değişikliğinin teknik bir nedeni de söz konusu.  


Sözün özü sadelik ve üretkenliğin gücüyle yeniden blog paylaşımlarıma devam edeceğim. Paylaşımlarda sesli yazı denemelerim de olabilir.


Her zaman belirttiğim gibi:

Değer üretmek için varım ✔


Eski blogumdan birkaç ekran görüntüsünü buraya ekleyerek kendime bir anı bırakmak istiyorum.
2 Yorumlar

  1. Blogger candır, Wordpress heyecan değerli hocam ��

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. İki sistemin de kendine özgü tercih edilesi özellikleri var diye düşünüyorum.

      Sil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski